503 300 434 k.stankow@poczta.fm
Kasia Stankow

Cześć.

Nazywam się Kasia Stankow. Jestem pedagogiem, dietetykiem i doradcą żywieniowym. Członkiem Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci.

Od kiedy pamiętam interesuję się zdrowym odżywianiem i zdrowym trybem życia. Uwielbiam eksperymentować w kuchni. Moje potrawy są kolorowe i smaczne. Jestem przeciwniczką restrykcyjnych diet. Nawet gdy pomagam w odchudzaniu, moje propozycje zawsze są smaczne, zdrowe i kolorowe. Sama uwielbiam jeść i wszystkim chcę pokazać, że można jeść, być szczupłym i zdrowym. Prowadzę również warsztaty dla dzieci i młodzieży w szkołach, przedszkolach, szpitalach.

Właściwe odżywianie to pierwszy krok do zdrowia. Chcę cię zachęcić do zmiany trybu życia. To co wkładasz na talerz ma wpływ na twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wiele chorób cywilizacyjnych możesz wspomóc, o ile nie wyleczyć odpowiednią dietą. A może masz kilka nadprogramowych kilogramów i chcesz się ich pozbyć? Napisz do mnie. Obiecuję, że na mojej diecie nie będziesz głodny ale pozbędziesz się zbędnego balastu

Zapraszam do czytania i gotowania.