503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Konsultacje dietetyczne

Chcesz dowiedzieć się, czy zdrowo się odżywiasz? A może potrzebujesz profesjonalnego doradztwa żywieniowego w okresie ciąży, karmienia piersią lub dla dojrzewającego dziecka? Jeśli tak, konsultacja dietetyczna może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. W trakcie spotkania z doświadczonym dietetykiem, który przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy nie tylko dowiesz się, czy Twój sposób odżywiania się jest prawidłowy, ale także uzyskasz indywidualne zalecenia żywieniowe. Dzięki temu pozbędziesz się zbędnych kilogramów i uciążliwych dolegliwości, a także odzyskasz radość życia, ciesząc się nową figurą i dobrym samopoczuciem.

 

Kto może skorzystać z konsultacji dietetycznych?

Usługi świadczone przez moją poradnię są skierowane do wszystkich osób, które:

  • zmagają się z różnego rodzaju stanami chorobowymi, takimi jak nadwaga, otyłość, zespół przewlekłego zmęczenia, nadciśnienie, niedożywienie, schorzenia przewodu pokarmowego, choroby tarczycy itp.,
  • są niezadowolone ze swojego zdrowia lub sylwetki,
  • poszukują profesjonalnego wsparcia przy zmianie dotychczasowej diety.

Jeśli interesuje Cię profesjonalna konsultacja dietetyczna, zachęcam do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub do bezpośredniego odwiedzenia gabinetu Zdrowolandia w Częstochowie.