503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Renata – 20 kg

Czytając przemianę pani Renaty, jestem pewna, że znajdziecie także swoją historię…

Pani Renata, jak wiele osób, przeszła przez wiele diet, od tych alternatywnych po diety z internetu. Ostatnia dieta wpłynęła bardzo flustrująco i przygnębiająco na moją pacjentkę. To był ten moment kiedy dochodzi się do ściany i albo podejmie się racjonalne działanie, albo będzie spadało się w otchłań niemożności.

Na szczęście, pani Renata, jako świadoma kobieta, powiedziała dość i postanowiła skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nic nie dzieje się bez przyczyny, więc los pokierował panią Renatę do mnie. Już na pierwszej wizycie zdałam sobie sprawę, że muszę pomóc, ponieważ jeszcze chwila i psychika pacjentki będzie w kiepskim stanie. Na wizycie omówiłam dokładnie jak będzie wyglądać kuracja, ile czasu potrzeba, jak będzie przebiegał cały proces. Pani Renata mi zaufała i rozpoczęłyśmy współpracę.

Moja podopieczna to kobieta zdecydowana i konsekwentna. Bardzo sumiennie podeszła do współpracy, zresztą doskonale wiedziała, co należy zmienić aby cały proces zakończył się sukcesem. Na każdej wizycie bardzo dokładnie omawiałyśmy posiłki i produkty na które akurat pacjentka miała ochotę. Jak już wiele razy wspominałam, jadłospis ma być smaczny i dostosowany do pacjenta, więc są w nim potrawy, które pacjent lubi. Ustaliłyśmy najlepszy sposób odżywiania a pani Renata wykonała go na 100%

Prawdziwym sprawdzianem okazał się wyjazd z córkami nad morze. Jak wiemy, polskie wybrzeże kusi smakołykami, zwłaszcza tymi tłustymi i słodkimi, nie zawsze wartościowymi. Tutaj pani Renata spisała się na medal, wykorzystała swoją wiedzę i wskazówki, które ode mnie uzyskała i wróciła z wakacji…szczuplejsza. A na wakacjach pacjentka pozwalała sobie na gofry, lody i inne przyjemności, ponieważ dieta to nie kara a świadomy wybór. Jak widać nawet jedząc produkty powszechnie uważane za „szkodliwe” można redukować masę ciała.

Pani Renata przeszła ogromną metamorfozę nie tylko wizualną ale również psychiczną. Cudownie widzieć taką przemianę- jest teraz szczęśliwą, uśmiechniętą kobietą. Kiedyś unikała aparatu, dziś z przyjemnością pozwala się fotografować, a jest co uwiecznić 🙂 Bardzo się cieszę, że mogłam pani towarzyszyć w tej drodze. Teraz już pani wie, co znaczy świadome jedzenie i myślę, ze to już z panią zostanie. Redukcja -20 kg to jest coś. Brawo.

Pani Renato, to była przyjemność pracować z panią. Jest pani cudowną kobietą, bardzo świadomą i mądrą. Proszę swoją moc dobrze wykorzystać 🙂

Jeśli również nie możesz poradzić sobie ze swoim wyglądem, samopoczuciem i akceptacją, serdecznie Cię zapraszam. Być może potrzebujesz drobnych wskazówek, które nakierują cię na odpowiednią drogę.