503 300 434 k.stankow@poczta.fm

WARSZTATY

Warsztaty

Prowadzę warsztaty dla dzieci i młodzieży w szkołach, przedszkolach, szpitalach.

Promocja książki JedzOnko w restauracji Roberta Sowy

Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce 17 maja 2018r. w restauracji Z-57 Roberta Sowy.
Zdrowolandia wspólnie z Fundacją Iskierka oraz DKMS Polska zaprosiły do wspólnego gotowania gwiazdy oraz ludzi sztuki i kultury. Wspólnie przyrządzaliśmy pyszności pod okiem znakomitych kucharzy- Roberta Sowy oraz Grzegorza Łapanowskiego.
Zabawa była przednia, a przy okazji najmłodsi i ci ciut starsi mogli się przekonać, że zdrowe potrawy są nie tylko kolorowe ale przede wszystkim smaczne i szybkie w przygotowaniu. Wszystkie te pyszności można oczywiście znaleźć w poradniku JedzOnko, mojego autorstwa 🙂
Zdrowolandia i Fundacja Iskierka współpracują od wielu lat. Nasze spotkania zawsze są owocne i smaczne- bo życie musi być smaczne 🙂
zdjęcia: archiwum Fundacji Iskierka

 

WARSZTATY Z PIERWSZAKAMI

Dzieci uwielbiają się bawić, eksperymentować, psocić…po prostu być dziećmi. Uważam, że nauka przez zabawę jest najlepszą formą edukacji. Wychodząc z tego założenia, w piątek, 29 maja, odwiedziłam  dzieciaki z klasy I F ze Szkoły Podstawowej nr. 50 w Częstochowie.

więcej>>

 

WARSZTATY Z MAŁGORZATĄ KOŻUCHOWSKĄ

Za nami kolejne warsztaty, wyjątkowe. Wyjątkowe z kilku powodów.
Po pierwsze nasze warsztaty cieszą się coraz większą popularnością, co oczywiście bardzo mnie cieszy.
Po drugie, warsztaty odwiedziła fantastyczna osoba. Bardzo miła, ciepła, pełna empatii- znana i lubiana aktorka MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. Swoją obecnością sprawiła wiele radości dzieciom i rodzicom.

więcej>>

WARSZTATY KULINARNE

Bardzo się cieszę, że warsztaty kulinarne „jedzOnko” cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ostatnie warsztaty tym bardziej mnie cieszą, gdyż mogłyśmy gotować nie tylko z fantastycznymi dzieciakami z Zabrza ale równie fantastycznymi pacjentami z Chorzowa. Podczas warsztatów powstało, jak zawsze, mnóstwo pysznych potraw. Poza gotowaniem wszyscy świetnie się bawili. Było mnóstwo śmiechu i zabawy.

więcej>>

 

I KONGRES WYZWAŃ ZDROWOTNYCH

20 lutego odbył się w Katowicach I Kongres Wyzwań Zdrowotnych podczas którego zorganizowano dzień otwarty dla mieszkańców województwa śląskiego. Dzień otwarty pod hasłem „Medycyna jest dla ludzi” przyciągnął lokalną społeczność. Poza wieloma specjalistami nie mogło zabraknąć Fundacji Iskierka oraz Zdrowolandii. My bardzo mocno propagujemy zdrowy styl życia oraz prawidłowe odżywianie.

więcej>>