503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Z ogromną przyjemnością przedstawiam metamorfozę mojego pacjenta, pana Macieja, który w zdrowy i smaczny sposób zgubił 20 kg. To była bardzo efektywna współpraca. Już latem pan Maciej myślał, aby coś zrobić z nadmiarem kilogramów. Masa ciała coraz bardziej dawała się we znaki i przyszedł ten moment aby zgubić kilka kilogramów. Dodatkowo w przeszłości, mój pacjent był szczupłym mężczyzną i znów chciał tak wyglądać a przede wszystkim chciał zadbać o zdrowie.

Pan Maciej trafił do mnie z polecenia jednej z pacjentek. Na wizytę przyszedł w towarzystwie żony, która od samego początku bardzo wspierała i kibicowała mężowi, a przede wszystkim bardzo zaangażowała się w cały proces redukcji  🙂

Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to będzie udana współpraca. Pan Maciej i pani Magdalena to cudowne małżeństwo i wspaniali ludzie. Mieliśmy ze sobą bardzo dobry kontakt. Fantastycznie nam się rozmawiało i wspólnie ustaliśmy cele naszej współpracy. Pan Maciej był mocno zmotywowany aby znów mieć prawidłową, zdrową masę ciała.

Mój pacjent pracuje na trzy zmiany, co niestety nie jest sprzyjającym czynnikiem, jednak nawet mimo to, udało nam się tak dostosować plan żywieniowy aby posiłki były odpowiednie nawet na nocnej zmianie.

Pan Maciej bardzo skrupulatnie stosował się do zasad naszej współpracy co można zobaczyć na zdjęciach. Plan żywieniowy był oczywiście dostosowany do upodobań kulinarnych mojego pacjenta. To bardzo istotne, aby posiłki były smaczne, z ulubionych produktów i syte, wówczas pacjent nie czuje, że jest na diecie.

Jest jeszcze jeden aspekt o którym muszę wspomnieć- pan Maciej uwielbia słodycze, mało tego, zużywał naprawdę spore ilości cukru i miodu. Podczas redukcji masy ciała, pan Maciej niemal całkowicie zrezygnował z cukru. Jestem naprawdę dumna z tej decyzji, ponieważ wiem jakie to trudne.

Oczywiście cały proces nie miałby szans powodzenia, gdyby nie (jak wspomniałam wcześniej) pani Magda, która przejęła na siebie obowiązek przygotowywania posiłków. Każdy, kto był na redukcji, wie jakie to istotne by jadać dobrze zbilansowane posiłki.

Pani Magdo, bardzo dziękuję za takie zaangażowanie, wiem, że były trudniejsze momenty, ale dzięki pani determinacji utrata kilogramów była naprawdę bezproblemowa.

Manie Macieju, serdecznie gratuluję tej przemiany. Świetnie pan wygląda, a przede wszystkim prawidłowa masa ciała przyczyni się do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wspaniale się z Państwem pracowało. Z wielką ochotą czekałam na kolejne wizyty, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się sukcesem.

Jeszcze raz serdecznie gratuluję, wspaniały rezultat 🙂