503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Pani Aldona -14 kg,

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność przedstawić fantastyczną przemianę mojej pacjentki- pani Aldony. W zasadzie, patrząc na zdjęcia, nic nie muszę mówić, gdyż zdjęcia mówią same za siebie.

Pani Aldona była dość ostrożna w podejściu do pracy z dietetykiem. Wcześniejsze doświadczenia nie były zbyt dobre. Dieta redukcyjna kojarzyła się pani Aldonie z garścią suplementów lub innych specyfików, które, poza odchudzeniem portfela, ciała z pewnością nie odchudzą. Ale czy bez tych „cudownych” specyfików redukcja jest możliwa? Czy na śniadanie trzeba pić koktajl z proszku, potem łykać tabletki niewiadomego pochodzenia, a na koniec kropelki i obklejanie plastrami??? Jak widać- zdecydowanie nie.

Jakież było zdziwienie mojej klientki, gdy z pierwszej wizyty wyszła z… pustymi rękami 🙂 Ale to akurat był wielki plus. Przez te kilka miesięcy pani Aldona nauczyła się zdrowego podejścia do jedzenia. Nasze spotkania to nie tylko rozpisany jadłospis ale również godziny rozmów, motywacji, odpowiedniego nastawienia do jedzenia. Cudownie było obserwować, jak klientka bardzo mądrze i rozsądnie podchodziła do posiłków. Poza tym, pani Aldona była bardzo sumienna i uczciwa. Zawsze omawiałyśmy ewentualne zamiany w diecie czy wykluczenia. Moja podopieczna bardzo skrupulatnie i konsekwentnie dążyła do celu.

Pani Aldona jest fantastycznym człowiekiem, poza cechami charakteru, jest po prostu śliczną kobietą. Wcześniej trochę się ukrywała pod kilogramami, a teraz niczym motyl, przeistoczyła się w piękność.

Dzięki tej przemianie, pani Aldona stała się pewniejsza siebie. Poza tym, w sklepie może kupić ubrania jakie jej się podobają a nie, jakie pasują. Dla kobiety to bardzo ważne. Poza tym, jako mama małych dzieci, ma po prostu więcej energii do zabawy z synami. Cała rodzina jest aktywna, a jazda na rowerze jest ogromną przyjemnością wszystkich. Nie ma rzeczy, której pani Aldona nie zrobi, bo waga przeszkadza. Teraz nic nie przeszkadza.

Pani Aldona zawsze była ciepłą, dobrą, uczynną osobą, a teraz wygląd współgra z charakterem. Teraz pani Aldona jest sobą w 100%. Zresztą zobaczcie sami 🙂

Pani Aldono, serdecznie gratuluję wspaniałej przemiany, wygląda pani fantastycznie i z pewnością tak pani się czuje. Bardzo się cieszę, ze mogłam pani towarzyszyć w tej drodze. Proszę realizować swoje cele i marzenia.