503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Pani Grażynka – 22kg

Bardzo często słyszę „w moim wieku to już nie schudnę” bzdura. Nadprogramowe kilogramy można zrzucić w każdym wieku. Potrzeba trochę motywacji, ziarenko samodyscypliny i zmianę nawyków żywieniowych. Jeśli jadłospis jest odpowiednio zbilansowany, uwzględnia wszystkie dodatkowe problemy zdrowotne, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie by pozbyć się niechcianych kilogramów.

Z ogromną przyjemnością przedstawiam moją klientkę, panią Grażynkę, która zgubiła ponad 20kg i wcale nie musiała rezygnować ze swoich ulubionych potraw, a tym bardziej się głodzić czy rezygnować ze swoich małych przyjemności.

Jak pani Grażynka to zrobiła?

Na początku obserwowała postępy pana Grzegorza, swojego zięcia, któremu pomagałam uporać się z otyłością i przygotowywałam pana Grzegorza do operacji. Pan Grzegorz zrzucił niemal 50kg J

Po sukcesie zięcia, pani Grażynka przyjechała do mnie, chciała trochę zeszczupleć, aby czuć się lżej. Moja klientka to bardzo energiczna kobieta, dużo pracuje, również za granicą. Chciała być aktywna i cieszyć się pracą i życiem.

Na początku zaczęłyśmy od wspólnego ustalenia zasad, przygotowałam plan żywieniowy dostosowany do potrzeb klientki. Plan uwzględniał styl życia, pracę oraz upodobania kulinarne. Pani Grażynka jadła ziemniaki, makarony i w zasadzie wszystkie produkty, które lubiła, w odpowiedniej ilości.

Po kilku tygodniach wprowadziłyśmy aktywność fizyczną, i co bardzo mnie ucieszyło, dla pani Grażynki świetną zabawą, relaksem i gubieniem kilogramów okazało się skakanie na skakance. Zaledwie kilka minut dziennie a efekt niesamowity.

Pani Grażynka skrupulatnie przestrzegała zaleceń, piła odpowiednią ilość płynów i zdecydowanie zwiększyła ilość warzyw w diecie. Te, na pozór niewielkie zmiany, przyniosły ogromne efekty, zarówno w wyglądzie, samopoczuciu jak i w wynikach. Nagle okazało się, ze wszystkie problemy zdrowotne zniknęły jak ręką odjął J

Pani Grażynka udowodniła, że każdy, niezależnie od wieku, może zgubić nadprogramowe kilogramy, a co najważniejsze poprawić wyniki, wygląd i samoocenę.

Moja klientka odmłodniała o 20 lat, a przy okazji ma jeszcze więcej energii.

Regularnie się spotykamy, rozmawiamy i kontrolujemy masę ciała. Pani Grażynka nie wyobraża sobie już innego stylu życia. Jest bardzo świadomą konsumentką. Zawsze czyta etykiety produktów których nie zna, w jej koszyku na zakupach przede wszystkim królują warzywa, chudy nabiał, grube kasze, owoce, a wszystko sezonowe i smaczne. Pani Grażynka uwielbia przygotowywać posiłki, zdrowym stylem życia zaraziła całą rodzinę.

Cudownie patrzeć na takie piękne metamorfozy. Gratuluje pani Grażynko, do zobaczenia.

Zdjęcia nie oddają faktycznego stanu, ale są oryginalne, bez filtrów i upiększania.