503 300 434 k.stankow@poczta.fm

-25 kg, PAN MARIUSZ

Mam ogromną przyjemność przedstawić metamorfozę mojego klienta, Pana Mariusza. To była trudna i wymagająca współpraca, ponieważ Pan Mariusz ma pracę wyjazdową, nieregularny system, a co za tym idzie, nieregularne posiłki.

Pan Mariusz doszedł już do takiego momentu, kiedy zaczął źle się czuć w swoim ciele, był o krok od poważnych chorób, jednak nie miał czasu aby zadbać o siebie. Na szczęście żona Pana Mariusza wzięła sprawę w swoje ręce i zadzwoniła do mnie. Dodam, iż mieszkamy w różnych miastach a nasza praca w 100% była zdalna. To dowód na to, że jeśli się chce, nawet taki system pracy przynosi fantastyczne rezultaty.

Na początku mój klient sceptycznie podchodził do diety, do nowego stylu życia, nie wierzył w sukces. Nie wierzył, że takie pozornie niewielkie zmiany mogą przynieść takie ogromne korzyści. Dopiero po jakimś czasie, kiedy waga zaczęła spadać, uwierzył że może osiągnąć sukces.

Tak jak wspomniałam, Pan Mariusz ma nieregularny system pracy, ale zmotywował się, aby robić przerwy na posiłki i jeść wartościowe jedzenie. Pączki i drożdżówki na śniadanie zamieniliśmy na pełnowartościowe kanapki, pełne warzyw. Drugiego śniadania, Pan Marek nie wyobraża już sobie bez koktajlu, a pozostałe posiłki jada regularnie.

Mój klient bardzo późno chodzi spać, zwykle podjadał tłuste, kaloryczne produkty w nocy. Kiełbaski, parówki, słodkie przekąski to były podstawowe produkty. Obecnie nie ma jedzenia w nocy, a jeśli się zdarzy są to lekkie przekąski.

Ogromnie dziękuję Pani Kamili, która mimo mnóstwa obowiązków domowych, pracy zawodowej i dwóch małych córeczkach, zawsze przygotowywała posiłki do pracy dla męża. Pudełka to już norma w domu Pani Kamili i Pana Mariusza.

Mimo wielu przeszkód i niedogodności, Pan Mariusz dał radę, osiągnął sukces. Wygląda fantastycznie i fantastycznie się czuje. Teraz ma mnóstwo energii na pracę, obowiązki domowe i zabawę z córeczkami, a co najważniejsze oddaliła się perspektywa cukrzycy, nadciśnienia i innych groźnych chorób na rozwój których wpływa nieprawidłowa masa ciała.

Pan Mariusz udowodnił, że można, że się da, jeśli tylko pacjent jest  zmotywowany i naprawdę chce coś zmienić w swoim życiu. Redukcja nigdy nie jest prosta i szybka. To jest proces, dużo nauki i pracy nad sobą, ale warto. Poza świetnym wyglądem wygrywasz zdrowie, a to najważniejsza i bezcenna wartość.

Panie Mariuszu, jestem z Pana bardzo dumna i serdecznie gratuluję. Tak trzymać. Nawyki zmieniamy na całe życie, mam nadzieję, ze to z Panem zostanie.

Cudowna przemiana 🙂