503 300 434 k.stankow@poczta.fm

MARTA -15KG

Z ogromną przyjemnością przedstawiam metamorfozę Pani Marty, która zmieniła nie tylko ubrania na mniejszy rozmiar, ale również swoje życie. Tak, śmiało mogę tak powiedzieć. Dzięki swojej przemianie, moja klientka postanowiła większą uwagę zwrócić na rolę żywienia w kosmetologii. Pani Marta jest kosmetologiem, wkrótce wraca do pracy zawodowej, swoim klientkom będzie pomagać nie tylko na zewnątrz, ale i od środka J Będzie edukować, jak żywienie ma ogromny wpływ na skórę, regenerację i odżywienie.

Ale po kolei…Poznałyśmy się na początku roku 2021. Pani Marta doszła do momentu, kiedy źle czuła się w swojej skórze i chciała coś zmienić. Jako młoda mama ma niewiele czasu dla siebie, gdyż opieka nad dwoma maluchami to nie lada wyzwanie. Klientka potrzebowała wsparcia i pomocy. Dzięki Pani Kasi, siostrze mojej klientki, z którą znamy się już kilka lat, poznałam Panią Martę.

Obawiałam się współpracy, gdyż dużym minusem była dzieląca nas odległość…moja klientka mieszka w Szkocji, co na pierwszy rzut oka mogło okazać się dużą przeszkodą. Ja lubię mieć bezpośredni kontakt z podopiecznymi. Jednak dzięki dzisiejszej technice i mediom społecznościowym, kontakt nie był żadnym problemem. Regularnie rozmawiałyśmy ze sobą i na każdym etapie Pani Marta mogła liczyć na moje wsparcie.

Pani Marta jest osobą konkretną i zdyscyplinowaną, z wielkim zaangażowaniem podeszła do procesu redukcji. Skrupulatnie przestrzegała jadłospis i zasad, które ustaliłyśmy. Każdą zmianę w diecie omawiałyśmy, aby jadłospis jak najlepiej spełniał oczekiwania klientki. Nie było to trudne, gdyż Pani Marta nie miała specjalnych wymagań, lubi próbować i odkrywać nowe smaki, poza tym świetnie gotuje, więc chwile w kuchni były przyjemnością. Pani Marta nie ma wiele czasu, posiłki były więc szybkie i łatwe do przygotowania. A co najważniejsze, jedzenie było przyjemnością a nie karą. W jadłospisie pojawiło się też coś słodkiego, gdyż Pani Marta uwielbia słodki smak.

Zawsze ogromną wagę przywiązuje do odpowiedniego jadłospisu. Jeśli plan żywieniowy dostosowany jest do klienta, nie ma mowy o diecie, a raczej zmianie nawyków żywieniowych. Podobnie było w tym przypadku. Pani Marta jadła, a kilogramy systematycznie spadały. Moja klientka przeobraziła się w pięknego łabędzia.

Wraz z ubytkiem kilogramów ubyło również lat. W tej chwili Pani Marta wygląda jak nastolatka. Może założyć co tylko jej się podoba i we wszystkim świetnie wygląda. Poza tym ma więcej energii i tryska optymizmem.

Z wielką radością patrzyłam na tą przemianę, bo to była metamorfoza na wielu płaszczyznach. Bardzo się cieszę, ze mogłam uczestniczyć w tym procesie.

„ Próbowałam wielu diet i sposobów, ale zawsze po jakimś czasie słodkości wygrywały. Z pani wsparciem i świetnie ułożoną dietą, gdzie miałam zawsze coś słodkiego- o zwykłych, sklepowych słodyczach zapomniałam. I nawet teraz, po redukcji, nie sięgam po nie w sklepie. Dzięki tej diecie i pani, podbudowałam swoje poczucie wartości. Nawet gdy były cięższe chwile, pani szybko wychwyciła i zadziałała. I to mega indywidualne podejście i zaangażowanie…super” .

I jak tu nie kochać swojej pracy. Dziękuję Pani Marto za te piękne słowa. Życzę wielu sukcesów, teraz świat należy do Pani. Wszystkiego dobrego.