503 300 434 k.stankow@poczta.fm

PAN PAWEŁ -10KG

Z ogromną przyjemnością chciałabym przedstawić metamorfozę mojego klienta, Pana Pawła.

Pan Paweł trafił do mojego gabinetu w listopadzie 2020 r. Przeszkadzała mu nadwaga, postanowił zgubić zbędne kilogramy w zdrowy sposób. Mój klient jest wysokim mężczyzną, więc waga trzycyfrowa nie była widoczna w wyglądzie, jednak dla Pana Pawła największym problemem był brzuch. Zwykle u mężczyzn to jest właśnie największy problem.

Procesu redukcji niestety nie ułatwiała nam praca mojego klienta. W tamtym czasie Pan Paweł pracował na trzy zmiany, co jest dodatkową trudnością z przygotowaniem jadłospisu. W takim systemie należy być wyjątkowo zdyscyplinowanym. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych i świetnie sobie poradziliśmy. Znaleźliśmy takie rozwiązanie, aby było jak najlepsze dla klienta.

Pan Paweł jest osobą zdecydowaną, pewną siebie i konsekwentną. Jeśli coś robi to na 100%, od początku do końca. To są bardzo istotne cechy przy redukcji masy ciała. Mało tego, mój klient bardzo konsekwentnie stosował jadłospis, wszelkie zmiany konsultowaliśmy i zmieniliśmy, aby plan żywieniowy jak najlepiej pasował do Pana Pawła. To bardzo ważne aby plan żywieniowy dostosował się do człowieka, nigdy odwrotnie. Dieta to nie kara, posiłki muszą być smaczne, syte i ładne dla oka.

Odpowiedni jadłospis sprawia, ze nie jesteśmy na diecie. To jeden z istotniejszych aspektów pracy z dietetykiem.

Najważniejszy jednak jest fakt, że cała rodzina zmieniła nawyki żywieniowe, również żona Pana Pawła, kobieta szczupła i atrakcyjna zgubiła kilka kilogramów, wiec obecnie wygląda rewelacyjnie.

Cały proces redukcji nie była dla Pana Pawła wyrzeczeniem i rezygnacją z ulubionych potraw. Klient jadł to co lubi i gubił kilogramy.

Jestem dumna z tego pięknego wyniku i trzymam kciuki aby waga utrzymywała się na stałym poziomie, a Pan Paweł cieszył się świetną formą i sylwetką. Mało tego, wraz ze zgubionymi kilogramami ubyło kilka lat. Pan Paweł obecnie wygląda naprawdę świetnie. Zresztą zobaczcie sami.