503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Tym razem, na zaproszenie właścicieli hotelu Bacówka Radawa&Spa podopieczni Iskierki mogli spędzić cudowne chwile w fantastycznym, jedynym w swoim rodzaju miejscu.

Hotel Bacówka to miejsce stworzone dla dzieci, ale i dorośli znajdą tutaj wiele pomysłów na relaks dla siebie.

Jedną z atrakcji było wspólne gotowanie z przesympatyczną i skromną Agnieszką Hyży.

Okazuje się, że Pani Agnieszka bardzo lubi gotować. Sama jest mamą, więc często czas spędza w kuchni z dziećmi. Podczas warsztatów bardzo chętnie pomagała najmłodszym i chętnie przygotowywała wszystkie potrawy wspólnie z nimi.

Tym razem dzieci z pomocą rodziców i naszego gościa przygotowywały potrawy z najnowszej książki JedzOnko- owocowy kogel mogel, domowe kokosowe kulki ala Bounty oraz makaron ryżowy z chrupiącymi warzywami i orzechowym sosem.

Jak zawsze powtarzam, gotowanie ma być przede wszystkim przyjemnością i świetną zabawą. Tak było i tym razem. Przy okazji było dużo śmiechu i radości.

Przedstawiam przepis, który wyjątkowo przypadł wszystkim do gustu J To oczywiście moje            

DOMOWE KULKI KOKOSOWE:

– 100g wiórków kokosowych

– 3 łyżki gęstej kokosowej śmietanki

– 2 łyżki oleju kokosowego tłoczonego na zimno

– łyżeczka syropu z agawy

POLEWA:

– 2 łyżki oleju kokosowego w temperaturze pokojowej (musi być płynny)

– łyżka kakao/karobu

Wszystkie składniki kulek dokładnie wymieszaj, formuj małe kuleczki, wielkości orzecha włoskiego. Ułóż na talerzu wyłożonym papierem do pieczenia. Włóż na godzinę do lodówki, by kuleczki stężały. Możesz je teraz oblać polewą. Przechowuj w lodówce

Jeśli masz ochotę na więcej naszych potraw, zapraszam do zakupu poradnika JedzOnko. Nie dość, ze będziesz mieć w swojej kuchni świetny poradnik z szybkimi i smacznymi przepisami to jeszcze wesprzesz Fundację w jej działaniach. Cała kwota ze sprzedaży książek przeznaczona jest na cele statutowe Fundacji.

Zapraszam na fundacjaiskierka.pl