503 300 434 k.stankow@poczta.fm
Piotr -12 KG
Drodzy Państwo, mam przyjemność przedstawić Piotra, który przy moim wsparciu stracił 12 kg. Piotr był zawsze bardzo aktywnym mężczyzną, uprawiał wiele dyscyplin sportu. Zawsze świetnie wyglądał, nigdy nie miał problemów z wagą. Niestety przytrafiła się kontuzja, która unieruchomiła Piotra na wiele tygodni. Brak aktywności fizycznej, ograniczone poruszanie, podjadanie przyczyniły się do przybrania na wadze. Fakt ten nie podobał się mojemu klientowi, dlatego postanowił działać.
Tak Piotr trafił do mojego gabinetu.
Generalnie mój klient nie miał dużej nadwagi i spokojnie mógł ją ukryć, jednak Piotr to typ człowieka, który lubi podejmować wyzwania a zgubienie „brzuszka” było takim właśnie wyzwaniem.
Od początku nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Mój klient bardzo ściśle stosował się do zaleceń i przestrzegał planu żywieniowego. Już na kolejnej wizycie mogliśmy cieszyć się z pierwszych efektów- ze spadku kilogramów i obwodu brzucha- bo to był nasz główny cel.
Piotr jadł regularnie, wrócił do aktywności sportowej, a ma jej naprawdę sporo. Gra w siatkówkę, piłkę nożną, jeździ na rowerze, chodzi po górach.
Myślę, ze spadek kilogramów dodatkowo motywuje Piotra do aktywności fizycznej. Bez brzuszka jest łatwiej i wygodniej.
Mało tego, Piotr naprawdę szybko osiągnął zamierzone efekty, jest doskonałym przykładem na to, że jeśli się chce, przestrzega się zasad to efekty będą.
Poza tym, Piotr niedawno się żenił i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wyglądał rewelacyjnie przy swojej pięknej żonie.

Piotr, życzę Ci abyś zawsze był pełen energii i chęci do działania. Trzymaj wagę, jest świetnie 🙂