503 300 434 k.stankow@poczta.fm

Mam ogromną przyjemność przedstawić moją klientkę, Panią Agnieszkę, która zrzuciła 13 kg.
Pani Agnieszka to śliczna, młoda kobieta, jednak nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Chciała zrzucić kilka kilogramów i nieco się wyszczuplić. Moja klientka ma pracę siedzącą, co za tym idzie, mało ruchu. Fakt ten, odbił się, niestety, na figurze mojej klientki. Wtedy Pani Agnieszka podjęła decyzję, że trzeba zacząć działać, zanim będzie gorzej.

Z racji, iż pracujemy obok siebie, wybór padł na mój gabinet. Bardzo się cieszę z tego faktu, gdyż praca z Panią Agnieszką była prawdziwą przyjemnością.
Nasze pierwsze spotkanie odbyło się w połowie lutego, więc tuż przed ogłoszeniem lockdownu i wynikającej z niego początkowo pracy w domu, co dla wielu osób stanowiło dodatkową trudność w utrzymaniu zdrowego trybu życia oraz odpowiedniego żywienia, ale nie dla mojej klientki 

Moja bohaterka przestrzegała zasad, stosowała się do rozpisanego planu żywieniowego i osiągnęła efekt nawet lepszy, niż początkowo zakładałyśmy.
Mało tego, Pani Agnieszka na diecie nie była głodna. Nie musiała również odmawiać sobie ulubionych potraw, dieta to nie kara, jemy ulubione potrawy w nieco zmodyfikowanej wersji. Przy okazji Pani Agnieszka „zaraziła” mamę zdrowymi nawykami. Z kuchni zniknęło białe pieczywo, makarony, potrawy mączne i smażone, a ich miejsce zajęły warzywa, owoce, ciemne pieczywo, makarony pełnoziarniste, kasze, chudy nabiał. Posiłki były kolorowe, pyszne i zachęcały do zjedzenia.

Pani Agnieszka pilnowała, aby do pracy zawsze zabierać kilka lekkich posiłków i nie zostać bez jedzenia. Zresztą, taki dobry nawyk zostanie już z moją klientką. Pani Agnieszka nie zabiera już z domu wyłącznie gotowych produktów 
Efekt jest naprawdę satysfakcjonujący. Pani Agnieszka wygląda ślicznie.

„Praca z p. Kasią była jednym z najmilszych spotkań w moim życiu. Życzliwość, uśmiech i rzeczowość sprawiły, że współpraca przebiegała bezproblemowo. Serdecznie wszystkich namawiam, by odważyli się na zmianę swoich przyzwyczajeń i skorzystali z pomocy p. Kasi, bo naprawdę warto ”