503 300 434 k.stankow@poczta.fm
Dorota -25 kg

Przedstawiam Dorotę, mamę dwójki fantastycznych chłopców oraz szczęśliwą żonę. Wydawałoby się…idealne życie, gdyby nie jeden szczegół- zdrowie i waga mojej klientki.

Dorota była szczupłą kobietą. Po pierwszej ciąży wróciła szybko do swojej wagi, jednak po drugiej nie było już tak łatwo. Do tego doszła choroba dziecka, która nie ułatwiła odchudzania. Dorota skupiła się na synach, swoje problemy odstawiła w kąt a waga zaczęła się niebezpiecznie zbliżać do trzycyfrowej liczby.

I pewnie by tak zostało, gdyby nie okresowe badania. Te niestety wyszły tragicznie. Niedoczynność tarczycy, hashimoto, stan przedcukrzycowy, wysoki poziom trójglicerydów, niedobór witaminy D. Sporo tego. Nic, tylko usiąść i płakać, ale nie Dorota. To bardzo silna kobieta, która postanowiła wziąć zdrowie w swoje ręce. Te wyniki bardzo ją zmotywowały do działania.

Wtedy właśnie Dorota trafiła do mnie, do gabinetu ZDROWOLANDIA, a było to o tyle trudne, że Dorota mieszka niemal 100 km od Częstochowy. Jednak odległość nie była przeszkodą. Małymi kroczkami zaczęłyśmy wprowadzać zmiany. To był maj 2016r. Powiesz – nie dobry okres na odchudzanie, przecież za chwilę wakacje, spotkania przy grillu, wieczorne piwko… Dla mojej bohaterki nie było wymówek. Każdy czas jest dobry, aby zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. A poza tym Dorota ma dwójkę małych dzieci… Musi być zdrowa.

Czy było trudno – oczywiście że były gorsze momenty, ale Dorota postawiła sobie wysoko poprzeczkę, a dzięki temu, że jadłospisy były smaczne, kolorowe, a moja klientka nie chodziła głodna, spokojnie dała radę. Nie były to wyrzeczenia, a zmiana stylu życia dla całej rodziny. Oczywiście, z czasem również chłopcy zaczęli sięgać po zdrowe słodycze i posiłki przygotowywane przez Dorotę. Nic chyba nie muszę mówić, zobaczcie sami jak wygląda moja bohaterka 🙂 Dorota zrzuciła z siebie 25 kg. Czuje się rewelacyjnie a wygląda jeszcze lepiej 🙂 . Życzę ci samych cudownych chwil i pięknego, szczupłego życia. Możesz zdobywać świat!